Cevap Yaz
7 Mart 2022, 16:52 - Betül Yazdı

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 111-112. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 111-112. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı konusunda 3. Sınıf öğrencilerimizin Eğitim-Öğretim hayatlarında ihtiyaç duyabilecekleri 3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 111 ve 112’deki Ders Kitabı Cevaplarını paylaştık. Eksik yada hatalı kısımları bizlere Yorumlar bölümünden yazarak bildirebilirsiniz. 3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 111-112. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları konusunda Tedirgin Olduğumda Ne Yapacağımı Bilirim Konusunun Cevaplarını paylaştık.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 111-112. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları

3.Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı 111-112.Sayfa Cevapları Tedirgin Olduğumda Ne Yapacağımı Bilirim

3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları Sayfa 111 Ders Kitabı Cevapları

Hangi durumlarda kendinizi güvende hissetmezsiniz? Anlatınız.
Cevap: Birisi beni takip ettiğinde, zorla bir şey yaptırmaya çalıştığında ve bana şiddet uyguladığında kendimi güvende hissetmem.


3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları Sayfa 112 Ders Kitabı Cevapları

ETKİNLİK

Aşağıda verilen alana güvenliğini tehdit eden bir durum ya da kişi olduğunu hisseden bir arkadaşınıza, bu durumlarda neler yapması gerektiğini anlatan bir yazı yazınız.
Cevap: Eğer birisi sana kendini güvendi hissettirmiyorsa seni bir şeylere zorluyorsa hemen çığlık atmalısın, yardım istemelisin.Çığlıkların duyulmuyorsa ulaşabileceğin bir telefon varsa hemen 112 yi aramalısın.Onlar gelene kadar kaçabildiğin yere kadar kaçmalısın o ortamdan uzaklaşmalısın.


Kendimizi güvende hissetmediğimizde, bu durumdan yakınlarımızı neden haberdar etmemiz gerektiğini söyleyiniz.
Cevap: Kendimizi güvende hissetmediğimizde bu durumdan yakınlarımızı haberdar ederiz çünkü onlar bizim için gereken tedbirleri bilirler ve alırlar. Gereken şey ney ise onu yaparlar.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.