Cevap Yaz
29 Ocak 2022, 14:05 - Beyza Sultan Yazdı

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 26-27-28. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 26-27-28. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı konusunda 3. Sınıf öğrencilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri 3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı Sayfa 26-27 ve 28’deki Ders Kitabı Cevaplarını paylaştık. Eksik yada hatalı kısımları bizlere Yorumlar bölümünden bildirebilirsiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 26-27-28. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları

3.Sınıf Pasifik Yayınları Hayat Bilgisi Ders Kitabı 26-27-28. Sayfa Cevapları Okulumdaki Yardımlaşma Etkinliklerine Katılıyorum

3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları Sayfa 26 Ders Kitabı Cevapları

1. Okulunuzda, hangi sosyal etkinlikler yapılmaktadır?
Cevap: Okulumuzda futbol, basketbol, voleybol, tenis, masa tenisi, satranç gibi birçok alanda sosyal etkinlikler yapılmaktadır. Yapılan etkinlikler sayesinde öğrenciler, veliler ve öğretmenler birbirleri ile zaman geçirip yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar kazanmaktadır. Birbirleri ile olan bağları güçlenmektedir.


2. Siz, okulunuzdaki hangi etkinliklere katılıyorsunuz?
Cevap: Ben okulda genel olarak bir çok etkinliğe katılıyorum. Basketbol, masa tenisi, voleybol ve satranç olmak üzere birden fazla etkinliğe katılıp sosyalleşiyorum.


3. Sınıf Hayat Bilgisi Pasifik Yayınları Sayfa 28 Ders Kitabı Cevapları

ETKİNLİK
Aşağıda verilen afiş örneklerini inceleyiniz. Ardından sıra arkadaşınızla iş birliği yaparak “okulumuzda yardımlaşma ve dayanışma” konulu bir afiş hazırlayınız. En başarılı bulduğunuz afişleri sınıfınızda sergileyiniz.
Cevap: 

okulumuzda yardımlaşma ve dayanışma


Okulunuzda, sosyal yardımlaşma ve dayanışmayla ilgili hangi çalışmalara katıldınız?
Cevap: Okulumuzda sosyal yardımlaşma ve dayanışma ile ilgili kardeş okul olarak seçtiğimiz köy okulunun kütüphanesi için kitap toplama görevinde yer aldım. Yakınlarım olmak üzere yaşadığım yerdeki tüm gönüllü insanlardan kardeş okul olan köy okulu için kitap bağışında bulunmalarını rica ettim. Kısa bir süre içinde istenilenden daha fazla kitabı kardeş okul olan köy okuluna paketleyip gönderdik.


Okulunuzda, başka hangi sosyal konularda yardımlaşma ve dayanışma çalışmaları yapılmasını istersiniz? Söyleyiniz.
Cevap: Okulunuzda, sosyal konularda yardımlaşma ve dayanışma çalışması olarak köy okullarına destek olmak için onların ihtiyaçları olan eşyaları, kitapları, okul araç ve gereçlerini gönderebiliriz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 26-27-28. Sayfa Cevapları Pasifik Yayınları 2022-2023

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.