Cevap Yaz
19 Ağustos 2023, 11:06 - Furkan Yazdı

Çalışanlar Görevlerini Tam Yapmazlarsa Ne Olur?

İnsanlar İşlerini Düzgün Yapmazsa Ne Olur?

Soru: Çalışanlar Görevlerini Tam Yapmazlarsa Ne Olur?
Cevap: Çalışanlar görevlerini yapmazsa tüm sistem bozulur ve hiçbir şey yerinde gitmez. Böylece insanlar zor durumda kalır. Yaşam şartları da oldukça zorlaşır. Örneğin fırıncıların ekmek üretmemesi insanları zor duruma sokar ve ekmeksiz bırakır.

Çalışanlar Görevlerini Tam Yapmazlarsa Ne Olur

Çiftçilerin çalışmaması, soframıza gelen meyve ve sebzelerin ortadan kalkması anlamına gelir. Bunlar ile sınırlı olmadan banka görevlilerinin olması bankacılık işlemlerin aksamasına, yürümemesine sebep olur.

Ticaret ile uğraşan esnafların çalışmaması, marketlerin bulunmaması birbirinden farklı olan ürünlere ulaşımı imkansız hale getirir. Bu bakımdan çalışanların görevini tam olarak yapmaması büyük sorunlara yol açar. Bu nedenle herkes ne yaparsa yapsın üzerine düşeni doğru bir biçimde yerine getirmelidir.

2. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 235. Sayfa Cevapları ADA Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.