Cevap Yaz
5 Şubat 2023, 1:59 - Zülal Güneş Yazdı

Neden İşimizi En İyi Şekilde Yapmaya Çalışmalıyız?

Soru: Neden İşimizi En İyi Şekilde Yapmaya Çalışmalıyız?
Cevap:

Bize verilen görevleri veya işleri en iyi şekilde yapmamız sorumluluklarımızı ve görevlerimizi karşı olan ilgimizi ortaya koymaktadır. Kişilerin bireysel olarak veya toplum içerisinde bir fert olarak kendisine tanınan işleri en iyi şekilde yapması toplumsal düzeni ve bireysel düzeni sağlamaktadır.

Sorumluluklarımızı Neden En İyi Şekilde Yerine Getirmeliyiz?

Neden İşimizi En İyi Şekilde Yapmaya Çalışmalıyız.

Sorumluluk sahibi olmak daha çocukluk yıllarından itibaren kazanılan bir davranış olduğundan yetişkin olduğunda kişilerin kendisine verilen görevleri veya sorumlulukları en iyi ve en düzgün şekilde gerçekleştirmesi o işin sağladığı etkileri de faydalı şekilde ortaya koymaktadır.

Bu nedenle bize verilen işleri en iyi şekilde ve düzgün şekilde tamamlamamız ve aynı zamanda bize verilen sürede tamamlamamız bireysel gelişmişliği ve toplumsal düzeni üst seviyelere çıkarmaktadır.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 137. Sayfa Cevapları Dizin Yayıncılık 2022-2023 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.