Cevap Yaz
5 Şubat 2023, 1:33 - Zülal Güneş Yazdı

Ortak Yaşam Alanlarını Temiz Tutmak Neden Önemlidir?

Soru: Ortak Yaşam Alanlarını Temiz Tutmak Neden Önemlidir?
Cevap:

Ortak yaşam alanlarının temiz tutulması aynı noktayı birden fazla kişinin kullanacak olması nedeniyle oldukça önemlidir. Çünkü ortak alanlar birçok kişinin kullanımına ait olduğu için temiz tutulmaması daha sonra burayı kullanacak olan kişilerin birtakım hastalıklara yakalanmasına neden olmaktadır.

Ortak Kullanım Alanlarını Neden Temiz Tutmalıyız?

Ortak Yaşam Alanlarını Temiz Tutmak Neden Önemlidir

Bu nedenle ortak kullanılan alanlarda bakteri oluşmaması ve insanların hastalık kapmaması için buraların düzenli olarak temizlenmesi ve kullanan kişiler tarafından temiz bırakılması gerekmektedir.

Ortak kullanım alanları içerisinde yer alan hastane, kütüphane, tuvalet, park veya restoran gibi yerler temiz tutulmadığı süreç boyunca insan sağlığını ve toplum sağlığını riske atmaktadır. Bu nedenle düzenli periyotlarla temizlenmesi de oldukça önemlidir.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 96. Sayfa Cevapları Dizin Yayıncılık 2022-2023 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.