Cevap Yaz
27 Haziran 2024, 21:24 - Furkan Yazdı

Arkadaşım Bana Küstü, Ne Yapmam Lazım?

Arkadasim Bana Kustu, Ne Yapmam Lazim

Arkadaşım Bana Küstü Nasıl Barışırım

Hayatımız boyunca karşılaştığımız bazı insanlar bizim en yakın dostumuz olabiliyor. Biz bunları arkadaş olarak adlandırırız. Arkadaşlarımız ile yediğimiz içtiğimiz bir giden arkadaşlarımızla zaman zaman görüş ayrılıkları, yanlış anlaşılmalar vb. bir çok sebepten dolayı zaman zaman dargınlıklar, küslükler yaşanabiliyor.

Arkadaşımıza küstüysek veya bize küstüyse bunun nedenini bilmemiz gerekiyor. “Arkadaşım bize neden küstü? Acaba istemeden rahatsız olacağı bir şey mi söyledim?” gibi soruları kendimize sormamız gerekiyor.

Arkadaşımızın bize darılma, küsme sebebini öğrendikten hemen sonra bu sorunu düzeltmeye çalışmalıyız. Bu sorunu çözmüş isek arkadaşımız ile buluşmalı ve sorunlarımızı tartışmalıyız.

Eğer onun kalbini kıracak, küçük düşürecek bir şey söylemişsek ondan kesinlikle özür dilemeliyiz. Arkadaşlıklarla olan küslükler kişiden kişiye, olaydan olaya değişmektedir. Sizinde arkadaşlarınız ile olan dargınlığınızı çözmek istiyorsanız yorum olarak bana detaylı bir şekilde sorunları ve olayları anlatabilirsiniz. Elimden geldiğince sorunlarınızı çözmeye yardımcı olacağım.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.