Cevap Yaz
27 Kasım 2022, 15:02 - Furkan Yazdı

Günlük Yaşantımızda Hangi Elektrikli Araçları Kullanıyoruz?

Evimizde Elektrikle Çalışan Hangi Araç Gereçler Var?

Soru: Günlük Yaşantımızda Hangi Elektrikli Araçları Kullanıyoruz?
Cevap: İnsanlar günlük yaşantısında birçok elektrikli eşya kullanılır. Bunlardan biri telefonlar olup iletişimi kolay bir şekilde yapmamıza izin verir. Bilgisayarlar da elektronik eşyalar arasındadır. İşten eğitime ve eğlenceye kadar birçok yerde yararlanılmaktadır.

Günlük Yaşantımızda Hangi Elektrikli Araçları Kullanıyoruz?

Bunların dışında da televizyonlar da elektronik araçlar arasındadır. Bunlar haber izlemek, film ve dizi izlemek için kullanılmaktadır. Radyolar da haber ve müzik dinleme amaçları ile yararlanılan eşyalar arasındadır.

Elektrikli süpürgeler de elektrikli araçlardan bir tanesidir. Bunlar evi kolay ve hızlı bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Ayrıca mikrodalga fırınlar da bir elektrikli eşyadır. Bunlar yemekleri kısa sürede istediğimiz gibi pişirmeye yardımcı olur. Bunların dışında kullanılan elektrikli araçlar da yer almaktadır.

3. Sınıf Fen Bilimleri Ders Kitabı 138. Sayfa Cevapları Anka Yayınevi 2022-2023 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.