Cevap Yaz
28 Kasım 2022, 5:23 - Furkan Yazdı

Güvenli Oyun Alanları Nelerdir? Anlatınız

Güvenilir Oyun Alanları Nerelerdir?

Soru: Güvenli Oyun Alanları Nelerdir? Anlatınız
Cevap: Güvenli oyun alanları kişilerin kendi oturdukları evin/apartmanın bahçesi veya oyun parklarıdır. Çocuklar burada güvenli ve rahat bir şekilde oynayabilir.

Güvenli Oyun Alanları Nelerdir Anlatınız

Bunların dışında kapalı park alanları, çocuk bahçeleri ve çocuklara özel olarak inşa edilen park alanları da güvenli bir oyun yeri meydana getirir. Çocuklara özel hizmet veren eğlence merkezleri de yine güvenli alanlar sunabilir.

Burada çocuklar tehlikelerden uzak bir şekilde koşup oynayabilir ve eğlenebilir. Bunlar ile sınırlı olmadan etrafta bir tehlike barındırmayan boş alanlar da güvenli bir yer olarak görülmektedir. Buralarda trafik akışı olmamalıdır. Ayrıca kesici ve delici aletler, onlara herhangi bir şekilde zarar verebilecek şeyler de yer almamalıdır.

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 162. Sayfa Cevapları MEB Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.