Cevap Yaz
18 Ağustos 2023, 14:31 - Furkan Yazdı

Okul Çantanıza Hangi Ders Araç Gereçlerini Koyuyorsunuz? Söyleyiniz.

Okula Hangi Araç Gereçler Götürülür?

Soru: Okul Çantanıza Hangi Ders Araç Gereçlerini Koyuyorsunuz? Söyleyiniz.
Cevap: Okul çantamı o günkü ders programıma göre hazırlıyorum. Her gün farklı derslerim olduğu için almam gereken kitaplar ve defteler değişiyor. Ayrıca cetvel, pergel gibi araç-gereçler de bazı derslerde lazım oluyor. Müzik gibi derslerde flütler de gerekebiliyor.

Okul Çantanıza Hangi Ders Araç Gereçlerini Koyuyorsunuz Söyleyiniz.

Her gün farklı dersler olması nedeniyle onları da gününe göre unutmadan koyuyorum. Çantamı bir gün önceden hazırlayarak kontrol ediyorum. Ayrıca bunların dışında her gün gerekli olan eşyaları da mutlaka hazır bulunduruyorum. Kalemlerimi, kalem tıraşlarımı, silgimi unutmuyorum. Okula gitmeden önce bir şey unutup unutmadığımı görmek için tekrar bakıyor, her şeyi onaylıyorum.

Böylece okula etksiksiz bir şekilde giderek derslerime verimli bir şekilde katılabiliyorum.

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 17. Sayfa Cevapları ATA Yayıncılık 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.