Cevap Yaz
14 Ağustos 2023, 16:19 - Furkan Yazdı

Okul Eşyalarını Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Belirtiniz

Okuldaki Eşyaları Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Soru: Okul Eşyalarını Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Belirtiniz.
Cevap: Okul eşyalarını kullanırken tüm araç gereçleri amacına uygun kullanırım. Amacı dışında kullanmanın ona zarar verebileceğini bilirim. Ayrıca ders sırasında ya da teneffüslerde oluşabilecek çöpleri de kesinlikle çöp kutusuna atar, sınıfımı kirletmem.

Okul Eşyalarını Kullanırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Belirtiniz

Okulda bulunan dolapların tüm okulun malı olduğunu bilerek doğru bir şekilde kullanırım. Bir şey olduğunda da öğretmenlerimi bilgilendiririm. Aynı şekilde masaları da karalamadan, temiz bir şekilde kullanırım. Bunların tüm öğrencilerin malı olduğunu unutmamam.

Sınıfta bulunan tahtayı ve akıllı sistemleri de güzel, zarar vermeden kullanırım. Bunları güzel kullanmayan arkadaşlarımı gördüğümde nedenlerini de belirterek doğru kullanması yönünde uyarırım. Böylece hem sınıfıma hem de okuluma özen gösteririm.

2. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 28. Sayfa Cevapları ATA Yayıncılık 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.