Cevap Yaz
26 Ağustos 2023, 12:49 - Furkan Yazdı

Ödev Sor – Mabsed.com

mabsed.com-Logo

ÖDEV SORMAK İÇİN TIKLA!

Ödevinizi ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde sorup on beş dakikadan kısa süre içerisinde cevap almak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: Mabsed: Ödev Sormanın Kazançlı Yolu

Ödevini Sor – Mabsed.com Ödev Platformu

Mabsed.com internet sitesi 2022 Mayıs ayında kurulmuş bir eğitim platformudur. Bu platform içerisinde hem deneyimli öğrenciler hem yeni öğrenciler hemde eğitmenler bulunmaktadır. Platform içerisinde herkes ücretsiz şekilde kayıt olmadan istediği kadar soru sorarak cevap alabilirler. Ağırlıklı olarak öğrencilerin kullandığı bir ödev soru-cevap platformudur. Dileyen kullanıcılar bu platformdan ücretsiz ve üye olmadan soru sorup yine üye olmadan sorulara cevap verebilmektedir. Ayrıca üye olmadan olumlu/olumsuz puan verme seçenekleri bulunmaktadır.

Mabsed platformunun en dikkat çeken özelliği ise kullanıcılara para ödülü kazandırmasıdır. Kullanıcılar site içerisinde yaptığı aktiviteler sonucu elde edeceği bir puan bulunmaktadır. Bu puan sistemi aracılığı ile elde edilen puanları belli bir miktarda biriktirdikten sonra Türk Lirası cinsinden paraya çevirerek gerçek ve sıcak bir para kazanabilirsiniz. Bu sistem mabsed.com yöneticilerinin kullanıcılarına vermiş olduğu hizmetlerden birisidir.

Platform içerisinde soru sorarak, soru cevaplayarak, puan vererek ve verilen cevabın “en iyi cevap” seçeneği ile işaretlenmesi, profili tamamen doldurulması, kullanıcıları davet etmek gibi faaliyetlerden sonra puan kazanabilmektesiniz. Site içerisinde puan sistemi potasına dahil olmak için ücretsiz bir şekilde çok kısa sorular ile üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra bir banka hesabı tanımlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mabsed Eğitim Platformu bir ticaret sitesi değildir. Bu sitenin asıl amacı öğrenci ağırlıklı bilgiye ihtiyaç duyan insanların bilgi sahibi diğer insanlar ile buluşturarak bilgilerin harmanlanmasını sağlayarak soru-cevap şeklinde ilerleyen bir platform ağı kurmaktır. Bu platform içerisinde gönüllü olarak çalışan ziyaretçilere bir ödül maiyetinde olan bu puan sistemi öğrencileri bir tık daha teşvik etmek ve onlara teşekkür etmek adına hazırlanmış detaylı bir sistemdir.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.