Cevap Yaz
26 Ağustos 2023, 12:49 - Furkan Yazdı

Forum Kitabı Sitesi Hakkında Bilgi

www.forumderscevaplari.com/

Forum Kitabı Sitesi İle İlgili Bilgi

www.forumderscevaplari.com sitesi yeni adıyla www.forumderscevaplari.com 31 Ocak 2019 tarihinde kurulmuş bir web sitesidir. Vizyon olarak Forum Sınıf ile aynı olan Forum Kitabı sitesi öğrencilere hitap ederek eğitim-öğretim hayatlarında ödevlerine yardımcı olacak paylaşımlar yapmaktadır.

Paylaşımlarında genellikle ders ve çalışma kitabı cevapları bulunmaktadır. Bu paylaşımların çoğunluğu M. Zahit DEMİR tarafından yapılmaktadır. Zaman zaman benimde bu web sitesinde paylaşım yaptığımı görebilirsiniz.

Web Sitesi 31 Ocak 2019’dan itibaren ders ve çalışma kitabı cevapları paylaşımlarına son hız devam ederken kısa sürede bir çok ziyaretçi ve konuya sahip oldu. Kısa sürede binlerce ziyaretçiye ulaşan Forum Kitabı sitesine bir destek olarak da biz bu konuyla siteye yardımcı olmak istedik.

Bizim sitemizde olmayan bir çok konuya sahip olan Forum Kitabı sitesinin çok özel konuları bulunmaktadır. Bizim yaptığımız ders ve çalışma kitapları cevapları dışında kitabın içindeki önemli soruları ayrı bir konu açarak öğrencilere daha detaylı bilgi vermeyi hedefliyor.

Forum Kitabı sitesine destek olmak için konularına yıldız verebilir ve görüşlerinizi yorumlar kısmına bırakabilirsiniz. Bu site hakkında daha fazla bilgiye Forum Kitabı sitesi tarafından hazırlanan ana sayfalardan inceleyebilirsiniz.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.