Cevap Yaz
5 Şubat 2023, 1:44 - Zülal Güneş Yazdı

Çevremizde Güvenliğimizi Tehdit Eden Bir Kişi Veya Durum Olduğunda Ne Yapmalıyız?

Soru: Çevremizde Güvenliğimizi Tehdit Eden Bir Kişi Veya Durum Olduğunda Ne Yapmalıyız?
Cevap:

Çevremizde güvenliğimizi tehdit eden bir kişi veya durum olduğu zaman mutlaka en yakınımızda olan kişiden yardım istememiz veya doğrudan 155 numaralı polis hattını arayarak polislerden yardım istememiz gerekmektedir.

Tehlikeli bir Durumda Ne Yapmalıyız?

Çevremizde Güvenliğimizi Tehdit Eden Bir Kişi Veya Durum Olduğunda Ne Yapmalıyız

Özellikle çocuk güvenliği oldukça önemli olduğundan çocuklara yönelik oluşturulmuş tehditler mutlaka bertaraf edilmelidir. Özellikle güvenlik insan için en temel ihtiyaçlar arasında yer aldığından bu süreçte kişilerin güvenliği sağlamak için görevli olan kişiler tarafından korunmaları ve güvenliklerinin sağlanması oldukça önemlidir.

Polis, bekçi veya güvenlik gibi meslek alanları kişilerin güvenliklerini sağlayarak onları güvenliklerini tehdit eden kişi veya durumlardan korumaktadırlar. Böylece en temel ihtiyaç olan güvenlik sağlanmış olmaktadır.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 116. Sayfa Cevapları Dizin Yayıncılık 2022-2023 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.