Cevap Yaz
5 Şubat 2023, 1:37 - Zülal Güneş Yazdı

Kendisine Ulaşılabilecek Bir Yakınınızın İletişim Bilgilerini Neden Çantanızda Bulundurmalısınız?

Soru: Kendisine Ulaşılabilecek Bir Yakınınızın İletişim Bilgilerini Neden Çantanızda Bulundurmalısınız?
Cevap:

Bir yakınımızın iletişim bilgilerini çantamızda bulundurmamız, özellikle herhangi bir tehlike ile karşı karşıya kaldığımızda, kaybolduğumuzda veya bir durum için gerekli olduğunda yakınlarımıza haber verebilmek için oldukça önemlidir.

Yakınımızın İletişim Bilgilerini Neden Bilmemiz Gerekir?

Kendisine Ulaşılabilecek Bir Yakınınızın İletişim Bilgilerini Neden Çantanızda Bulundurmalısınız

Bunun yanı sıra başımıza önemli bir olay geldiğinde veya yaşadığımız bir sorun için yakınımızı aramamız gerektiği durumlarda çevremizdeki kişilerden yardım isteyerek bu çantamızdaki iletişim bilgileri sayesinde yakınlarımız ile iletişime geçerek onlara haber verebilmesi için mutlaka gereklidir.

Kendisine ulaşılabilecek bir yakınınızın iletişim bilgilerini çantanızda bulundurarak, ailenizin merak edebileceği sorunlarda veya sizlerin yardıma ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bu iletişim bilgilerini bir kişi yardımıyla kullanarak haber verebilir ve hemen ailenizin yanınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 114. Sayfa Cevapları Dizin Yayıncılık 2022-2023 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.