Cevap Yaz
5 Şubat 2023, 1:07 - Zülal Güneş Yazdı

Okulun Öğrencilere ve Topluma Yaptığı Katkılar Nelerdir?

Soru: Okulun Öğrencilere Ve Topluma Yaptığı Katkılar Nelerdir?
Cevap:

Okul, öğrencilere bu eğitim hayatları boyunca, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamanın gerçeklerini ve gerekliliklerini öğretirken, özellikle topluma ve doğaya karşı saygılı olmayı, sosyalleşmeyi, dayanışmayı ve yardımlaşmayı öğreterek, bilgilenmelerini sağlamaktadır.

Okulun Topluma Kazandırdıkları Nelerdir?

Okulun Öğrencilere Ve Topluma Yaptığı Katkılar Nelerdir?

Okul, yalnızca öğrencilere değil, öğrenciler üzerinden topluma da önemli katkılar sağlamaktadır. Özellikle eğitimli bir halkın oluşması için okulların önemi oldukça fazladır. Bu nedenle okula giderek eğitim gören kişiler, ileride çok bilinçli, akıllı ve etkin olarak toplumun gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Hem öğretim konusunda hem de iyi bir insan olma konusunda tüm gereklilikleri öğrencilere öğreten okullar, bu öğrencilere öğrettiği bilgiler sayesinde toplumun da son derece bilinçli ve saygılı olmasını sağlamaktadır.

3. Sınıf Hayat Bilgisi Ders Kitabı 29. Sayfa Cevapları Dizin Yayıncılık 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.