Cevap Yaz
28 Kasım 2022, 3:03 - Furkan Yazdı

Karşılaştığımız Sorunların Çözümünde Aile Büyüklerimizin Fikrini Almak Neden Önemlidir?

Karşılaştığımız Sorunları Çözerken Niçin Aile Büyüklerimizin Fikrini Almalıyız?

Soru: Karşılaştığımız Sorunların Çözümünde Aile Büyüklerimizin Fikrini Almak Neden Önemlidir?
Cevap: Öncelikle ailemiz, olgun ve bizlerden çok daha bilgili ve deneyimlidir. Bu nedenle de karşılaştığımız sorunlar ile ilgili onlardan fikir almamız, hem bizlerin iyiliğini düşünecekleri hem de mantıklı ve doğru kararlar verebilecekleri için sorunların çözülebilmesi için çok önemlidir.

Karşılaştığımız Sorunların Çözümünde Aile Büyüklerimizin Fikrini Almak Neden Önemlidir?

Tek başımıza bir karar vererek bunun doğru olup olmadığını ailemize danışmadan gerçekleştirmek, daha kötü sorunlara neden olabilir. Bu yüzden de sorunların hemen çözülebilmesi ve ailemizin bizim için endişe duymaması için onlardan fikir alarak doğru olana karar vermek en doğrusu olacaktır. Sorunlarımız için bazen çözüm bulamayabiliriz ve onlar bizim için en iyi çözümü kolayca bulabilir.

3. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 113. Sayfa Cevapları MEB Yayınları 2022-2023 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.