Cevap Yaz
19 Ağustos 2023, 11:06 - Furkan Yazdı

Yaşantımızı Kolaylaştıracak Bir İcat Yapsaydınız Bu Ne Olurdu?

Yaşantımızı Kolaylaştıracak Bir İcat

Soru: Yaşantımızı Kolaylaştıracak Bir İcat Yapsaydınız Bu Ne Olurdu?
Cevap: Yaşantımızı kolaylaştıracak bir icat yapsaydım bu akıllı çöp kovası olurdu. Çöp kovaları içine artıklar ve birçok şey atıldığı için birçok zararlı mikroorganizma barındırıyor. Bu nedenle dolduğu zaman atmak da sağlık sorunları oluşturuyor. Çöpün ağzının bağlanması, ardından yeni poşetin eklenmesi gerekiyor.

Akıllı çöp kovası belirli bir seviyeye geldiği zaman bunu uyarı ile belirtebilir, bir düğme ile ağzının kapatılmasına izin verirdi. Böylece aldıktan sonra poşeti de kendi yerleştirirdi. Böylece sağlık sorunları da ortadan kalkardı. Ayrıca içine kendini temizleyebilmesi için mekanizma da uygulardım. Böylece su ve temizlik malzemelerini koyup bir düğmeye bastığınızda içinde her yer temizlenebilirdi.

Yaşantımızı Kolaylaştıracak Bir İcat Yapsaydınız Bu Ne Olurdu

2. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 155. Sayfa Cevapları ADA Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.