Forum Sınıf Cevap Yaz
7 Ocak 2022, 9:21 - admin Yazdı

3. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Testi Çöz

3. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Test

3. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Testi konusu içerisinde ilkokul öğrencilerinin en çok ihtiyaç duyabileceği testler arasında bulunan Eş Anlamlı Kelimeler Testi konusu içerisinde 3. sınıf öğrencileri için hazırlanan eş anlamlı kelimeler testi konusunu paylaştık. Bu sayfa üzerinden 3. sınıf öğrencilerinin seviyelerine uygun şekilde hazırlanmış testleri Başla butonuna basarak çözmeye başlayabilirsiniz.

3. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler Test

3. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler

3. Sınıf Türkçe Testleri
10 soru / 10 dakika
Zorluk Derecesi: Orta
Eklenme Tarihi: Ocak 2022

Başla
Tebrikler - 3. Sınıf Türkçe Eş Anlamlı Kelimeler adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

Eş Anlamlı Kelimeler Testi içerisinde 3. sınıf öğrencilerinin seviyelerine göre hazırlanmış, ayrı ayrı uğraşılmış toplamda 10 adet test bulunmaktadır. Öğrenciler okullarda öğretmenlerinden veya online olarak aldıkları Eş Anlamlı Kelimeler dersinden sonra pratik amacıyla sayfada bulunan Eş Anlamlı Kelimeler Testi konusuna girebilir ve testleri çözerek pratik yapmaya başlayabilirler. Pratik yapıldıktan sonra öğrenciler hatalarını tespit edebilir ve bunun üstünde durarak kendilerini bu konu üzerinden ilerletebilirler.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

] }

Linkedin'de Paylaş

Yorum Yazmak İster Misiniz.

Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.