Cevap Yaz
22 Mart 2024, 7:33 - Furkan Yazdı

Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon

Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon

Anneler Günü İle İlgili Kompozisyon

Annemiz, bizleri dokuz ay karnında taşıyan ve doğurduktan sonra da birçok fedakarlık göstererek de büyütürler. Böylesine özel varlıklar için ise dünyada farklı günlerde anneler günü kutlanır. Ülkemizde ise anneler günü 20 mayıs anneler günü olarak kutlanmaktadır.

10 mayıs günü ülkemizde anneler günün olarak kutlanmaktadır. Bu günde her kişi kendi annesine özel hediyeler alır. Bu özel günde annelerini mutlu etmek için herkes elinden geleni yapar. Kimi annesine güzel hediyeler alarak ona sevdiğini gösterirken kimi ise güzel birkaç cümle ile sevgisini gösterir. Ancak annelerimizi sadece anneler günün de hatırlamamalıyız. Sonuçta hergün onlara olan sevgimizi hissettirmeliyiz. Çünkü bu denli fedakarlıklarla bizleri büyüten annelere karşı minnetimizi ancak onlara daime saygı ve sevgi göstererek ödeyebiliriz.

Anneler günü 10 mayıs olsa da annelerimizi her daim düşünmeli ve onları her zaman onurlandırmalıyız. Yani annemize onu sevdiğimizi söylemek için 10 mayıs’ı beklemeliyiz. Her daim ona olan sevgimizi ve saygımızı göstermeliyiz. Hayatımızı borçlu olduğumuz annelerimizin 10 mayıs günü anneler gününü kutlasak da bunu sadece bu güne bırakmamalıyız.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.