Cevap Yaz
15 Ağustos 2023, 16:48 - Zülal Güneş Yazdı

İnsan Çocukluk Gençlik ve Yaşlılık Gibi Hayatın Her Döneminde Aynı Şeyi Mi Düşünür?

Soru: İnsan Çocukluk Gençlik ve Yaşlılık Gibi Hayatın Her Döneminde Aynı Şeyi Mi Düşünür?
Cevap: İnsanların çocukluklarında, gençliklerinde ve yaşlılıklarında, hatta birkaç yıl önceki hayatlarında bile anlaşmazlıklar var. Bir yıl hatta birkaç ay sonra insan aldığı bir karardan veya yaptığı bir hareketten pişmanlık duyabilir veya düşünce tarzını değiştirebilir.

İnsanlar Büyüdükçe Düşünceleri Değişir Mi?

İnsan Çocukluk Gençlik ve Yaşlılık Gibi Hayatın Her Döneminde Aynı Şeyi Mi Düşünür?

Hayatta birçok seçim yaparız ve daha sonra yaptığımız birçok seçimi sorgulayarak deneyimler yaratırız. Çocuklukta hayata saf bir kalple ve her şeyin oynanabilirliğiyle bakarız. Gençliğimizde daha aktif olma ve var olma arzusu doğar, bu daha sonraki gençlikte yerleşir ve yaşama karşı sorumluluğumuzu artırır ve belirli bir dünya görüşümüz vardır. Yaşlılıkta düşüncelerimiz tamamen sabittir ve genellikle diğer zamanlardan daha olgun ve farklı görünürüz.

7. Sınıf Din Kültürü Ders Kitabı 100. Sayfa Cevapları GÜN Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.