Cevap Yaz
4 Şubat 2023, 16:12 - Zülal Güneş Yazdı

Trafik İşaret Levhalarına Zarar Verildiğini Gören Kişi Ne Yapmalıdır?

Soru: Trafik İşaret Levhalarına Zarar Verildiğini Gören Kişi Ne Yapmalıdır?
Cevap:

Trafik işaret levhalarına zarar verildiğini gören kişi, hemen zarar veren kişileri bu konuda uyarmalı ve trafik işaret levhalarına zarar verdikleri için gerekli yerlere şikâyet ederek durumu bildirmelidir. Zarar verilen trafik işaret levhasının görülebilir ve kullanılabilir olması durumunda sorun olmasa da eğer trafik işaret levhası yere düştüyse bu levhayı tekrardan kaldırabilir. Eğer levha çok zarar gördüyse gerekli yerlere bu durumu bildirerek buraya yeni bir levha dikilmesini söyleyebilir.

Trafik İşaret Levhalarına Zarar Verildiğini Gören Kişi Hangi Numarayı Aramalıdır?

Trafik İşaret Levhalarına Zarar Verildiğini Gören Kişi Ne Yapmalıdır?

Trafik işaret levhalarına zarar verildiğini gören kişi hangi numarayı aramalıdır? Sorusuna yanıt olarak; Kişiler bu durumda 155 Polis hattını aramalıdır.

4. Sınıf Trafik Güvenliği Ders Kitabı 18. Sayfa Cevapları MEB Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.
Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.