Anasayfa Kitap Cevapları Makaleler Ödevini Sor
Cevap Yaz
1 Aralık 2019, 22:53
Furkan Furkan
Yönetici
Konu Sayısı: 1355

Arkadaşa Mektup Örneği

Mektup Örnekleri

Arkadaşa Mektup Örnekleri

Sevgili arkadaşım,

Son mektubuma verdiğin cevap dün elime ulaştı. Öncelikle güzel dua ve dileklerin için çok teşekkür ederim. Senden mektup almak beni her zamanki gibi çok mutlu etti. Birçok kez aynı mektubu okuyup durdum. Bunun sebebi  Belki de çok içten bir şekilde yazmış olmandandır.

Bende senin gibi çok monoton bir şekilde yaşamaktayım. Çok sıkılıyorum ama senin mektuplarınla güzel arkadaşlığımızı düşünüp mutlu oluyorum. Özellikle de çılgınlar gibi eğlendiğimiz günler aklımıza geldikçe yüzümde bir gülümseme beliriyor. İnsanın senin gibi arkadaşı oldukça mutsuz olması yada dertlenmesi mümkün değil. Sen yanımda iken her canım sıkıldığında yada üzüldüğümde hemen beni güldürecek bir şey bulup gülümsememe sebep oluyordun. Şimdi uzaklardasın ancak gene de anılar aklıma gelince gene gülüyorum. İyi ki varsın ve iyi ki senin gibi bir dostum var. Bu yaşıma kadar hayatımda meydana gelen en güzel şey seni tanımak oldu.

Senin de benim gibi düşündüğünden şüphem yok. Allah seni her daim senin gibi dürüst ve başarılı insanlarla karşılaştırsın. Yaklaşık bir ay sonra size geleceğim inşallah. Kendine iyi bak görüşmek üzere…


“Arkadaşa Mektup Örneği” konusunda yer alan mektup örneğini inceleyerek ödeviniz de kullanabilir veya bir arkadaşınızla mektuplaşabilirsiniz.


Yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorum yazmak için TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Trafik Kurallarına Uymanın Önemi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Linkedin'de Paylaş

Sadece Uzun Yorumlar Onaylanır.

Lütfen Konuyu Geliştirecek Uzun Yorumlar Yazınız.

Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.