Cevap Yaz
27 Nisan 2023, 9:46 - Zülal Güneş Yazdı

Günümüzde gelişmiş haberleşme teknolojisi eğitimde etkin olarak nasıl kullanılabilir?

Soru: Günümüzde gelişmiş haberleşme teknolojisi eğitimde etkin olarak nasıl kullanılabilir?
Cevap: Gelişmiş iletişim teknolojisi artık eğitimde de etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Pandemi nedeniyle okullar açılamadığından canlı dersler bugün başladı. Bu dersler bir görüntülü sohbet programı kullanılarak öğretilir. 20-30 kişilik bir sınıftaki öğrenciler bile aynı anda canlı sisteme giriş yaparak öğretmenleri ile iletişim kurabilirler. Toplu mesaj grupları oluşturarak sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle iletişiminizi sürdürebilirsiniz. İletişim teknolojisi günümüzde en verimli ve faydalı şekillerde kullanılmaktadır.

Haberleşme yolları nelerdir?

Günümüzde gelişmiş haberleşme teknolojisi eğitimde etkin olarak nasıl kullanılabilir

Haberleşme insanlar arasındaki iletişimi artırmanın bir yolu olmaktadır. İnsanlar yakın çevresinde olmayan sevdiği kimselerle haberleşebilmek için cep telefonu, tablet, bilgisayar, akıllı saat gibi teknolojik haberleşme aletlerini kullanmaktadırlar.

6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 97. Sayfa Cevapları MEB Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.