Cevap Yaz
27 Nisan 2023, 9:38 - Zülal Güneş Yazdı

Millilerimize madalya ve kupalarını veren kişi kimdir?

Soru: Millilerimize madalya ve kupalarını veren kişi kimdir?
Cevap: Millilerimize madalya ve kupaları veren kişi Mehmet Kasapoğlu adlı bakandır. Mehmet Kasapoğlu Türkiye Cumhuriyeti’nin gençlik ve spor bakanıdır.

Mehmet Kasapoğlu kimdir?

Millilerimize madalya ve kupalarını veren kişi kimdir

1976 yılında doğan bakan Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde var olan işletme bölümünden mezun olmuştur. Yine aynı üniversitede yani Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Öğrencilere olan düşkünlüğüyle bilinen gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu hem yurtiçi hem yurtdışı birçok sivil toplum kuruluşunda da yer almıştır. Gençlik ve Spor Bakanı olmadan önce çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Millî Eğitim Bakanlığı’nda da görev almıştır. Birçok spor tesisinin yapılmasında ve ülkemize kazandırılmasında görev almıştır.

6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 231. Sayfa Cevapları MEB Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.