Cevap Yaz
27 Nisan 2023, 9:39 - Zülal Güneş Yazdı

“Sağlık” konulu bilgi verici bir metin

Soru: “Sağlık” konulu bilgi verici bir metin
Cevap:

İnsanlar günlük yaşamlarını sürdürürken ve gelişirken çevrelerinde sağlıklarını etkileyebilecek birçok faktör olduğunun farkında bile değildirler. İnsan hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder ama sağlığını kaybeder kaybetmez eski haline döndürmenin yollarını arar, doktora gider ve ilaç almaya başlar. Ancak sağlığına dikkat etse, sabah erken kalksa, kahvaltısını vaktinde yapsa, gün içinde yeme-içmeye dikkat etse, kötü alışkanlıklardan uzak dursa, hatta akşam bir saat yürüse, hiç bulaşmazdı. Bu rahatsızlıklar ve asla sağlığını kaybetmez, kazanır. Daha güzel ve konforlu bir yaşam sürmek için sağlığımıza dikkat etmek oldukça önemlidir. Dikkat etmediğimiz takdirde sürekli sağlık sorunlarıyla uğraşarak hayattan keyif alamayız.

“Sağlık” Konulu Bilgi Verici Bir Metin

“Sağlık” konulu bilgi verici bir metin

6. Sınıf Türkçe Ders Kitabı 220. Sayfa Cevapları MEB Yayınları 2023-2024 eğitim-öğretim yılı konusu içerisinde yer alan kritik sorulardan birini cevaplamış bulunuyoruz. Cevaplarla ilgili eksik veya hatalı kısımları bizlere yorumlardan yazarak bildirebilirsiniz.

Ders ve Çalışma kitabı cevapları aramalarınızda internet sitemizi daha üst sıralarda listelemek için aramalarınızın sonuna "forum sınıf" yazabilirsiniz.
Örnek Kullanım: 6. sınıf matematik öğün yayınları sayfa 40 forum sınıf

Linkedin'de Paylaş

Ξ Bir cevap yazın

Künye Gizlilik Politikası İletişim Hakkımızda Türkçe Ders Kitabı Cevapları

Sitede yer alan yazı, resim ve dosyaların tüm hakları saklıdır ve izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır.